NESTA TEKNİK …

Su arıtma sektöründe evsel ve endüstriyel konjonktürde müşterilerimize üst düzey kalite standartlarında ürün tedariki ve hizmet sunumu yapmakta, bunun haricinde sektörde faaliyetini sürdüren firmalara proje, proje danışmanlığı, anahtar teslim kurulum ve satış sonrası hizmetleri sunmaktadır.

Nesta Teknik olarak çözüm ortağı olduğumuz firma ve kullanıcılara, analiz ve laboratuvar hizmetleri, supervisör lük, yedek parça ve onarım desteği sağlamaktayız. Nesta Technic farklı kurum ve kuruluşlarda 10 yılı aşkın süredir hizmet veren ve sektörün en iyileri olarak bilinen kalifiye personeli 2015 yılı içinde bünyesinde toplayarak ticari hayatına başlamıştır.

Nesta Technic projelerinde; kullanıcıya tekel bir marka ve ürün himayesinden ziyade, alternatif ve standart ürünler tercihini ön planda tutmakta, ayrıca farklı model ve markalar ile fiyat karşılaştırması ile birlikte sunum yapmaktadır.

Günümüz ticari yaklaşımların aksine Nesta Teknik olarak bakış açımız; kullanıcıyı asla bir marka ve model dayatmasına maruz bırakmadan, gerek kurulum sonrasında işletme maliyetlerindeki ekonomik yaptırımlardan korumak, gerekse de bir firmanın tekeline bağlı kalmadan, istenilen her noktadan yedek parça, ürün temini ve hizmet alabilmesini sağlamaktır.